Farby wewnętrzne

DEKORAL Akrylit W

805DEKORAL Akrylit W – Akrylowa farba lateksowa o podwyższonej odporności na szorowanie przeznaczona jest do dekoracyjnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń.

DEKORAL Maleinak

843DEKORAL Maleinak – Farba emulsyjna przeznaczona jest do długotrwałego zabezpieczania ścian pomieszczeń szczególnie narażonych na rozwój grzybów pleśniowych oraz na działanie wilgoci takich jak: łazienki, kuchnie, piwnice, pływalnie, browary, piekarnie, pralnie itp.

DEKORAL Polinak

851DEKORAL Polinak – Akrylowa farba lateksowa przeznaczona jest do dekoracyjnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń.

DULUX Acryl Matt

dulux-acryl-matt_mDULUX Acryl Matt – biała emulsja do ścian i sufitów to wysokiej jakości farba przeznaczona do dekoracyjnego i ochronnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Farba ma konsystencję łatwo dającą się rozprowadzać po malowanej powierzchni, pozwalając na uzyskanie dużej wydajności, przy zachowaniu doskonałego krycia. Matowa powłoka farby jest odporna na szorowanie, a jej mikroporowata struktura umożliwia ścianom oddychanie. Zapewnia doskonałe krycie, szorowalność i łatwość aplikacji.

DULUX Kolory Świata

dulux-kolory-swiata_mDULUX Kolory Świata to kolekcja 72 wspaniałych kolorów, inspirowanych najpiękniejszymi zakątkami świata, dostępna w postaci lateksowej emulsji do ścian i sufitów o matowym wykończeniu. Dzięki wyjątkowej formule tworzy bardzo trwałe i odporne na zmywanie powłoki, zachowując idealny wygląd i kolor ścian.

JEDYNKA Śnieżnobiała

jedynka_snieznobiala_15lJEDYNKA Śnieżnobiała – emulsyjna farba przeznaczona do dekoracyjnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń.

NOBILES Super Akryl

l_0001_super_akryl_10lNOBILES Super Akryl – to nowoczesna akrylowa farba do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomiesz- czeń. Dzięki unikalnej formule doskonale pokrywa tynki cementowo-wapienne, podłoża betonowe i gipsowe oraz płyty kartonowo-gipsowe tworząc matową powłokę, odporną na zmywanie.

Super Akryl charakteryzuje się doskonałym kryciem i czystością bieli, oraz zapewnia długotrwały efekt wymalowania. Wyrób przeznaczony do malowania wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych i użyteczności publicznej, w tym służby zdrowia, oświatowo-wychowawczych, zakładach przemysłowych i branży spożywczej.

ŚNIEŻKA EKO

Śnieżka EKO – hipoalergiczna emulsja akrylowa do ścian i sufitów.nieka_Eko_PL

Farba przeznaczona jest do dekoracyjnego malowania ścian i sufitów z zapraw cementowych, cementowo- wapiennych, wapiennych, gipsowych, płyt gipsowo- kartonowych, drewnianych i z materiałów drewnopochodnych wewnątrz pomieszczeń. Daje matowe, śnieżnobiałe i w pełni pozwalające “oddychać ścianom” powłoki.

Czytaj dalej