Farby nawierzchniowe i podkładowe

DEKORAL Akrylux

819DEKORAL Akrylux – nowoczesna, szybkoschnąca, wodorozcieńczalna emalia akrylowa ogólnego stosowania. Przeznaczona jest do dekoracyjnego malowania przedmiotów z drewna, drewnopochodnych, stalowych i żeliwnych zagruntowanych podkładami antykorozyjnymi, eksploatowanych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, a także tynków wewnętrznych (lamperii) i kaloryferów.

DEKORAL Emakol Strong

817DEKORAL Emakol Strong – emalia ftalowa modyfikowana do ogólnego stosowania – przeznaczona do malowania przedmiotów z drewna, materiałów drewnopochodnych, elementów stalowych i żeliwnych (po wcześniejszym zagruntowaniu podkładem antykorozyjnym) eksploatowanych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń oraz tynków wewnętrznych.

DEKORAL Emalia luksusowa

831DEKORAL Emalia luksusowa – emalia przeznaczona jest do malowania drewnianych okien i drzwi, a także innych przedmiotów z drewna, materiałów drewnopochodnych, lamperii oraz elementów metalowych eksploatowanych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. W wyrobie zastosowano technologię emalii o wysokiej zawartości części stałych (Technologia High Solid).

DEKORAL Gruntomal

835DEKORAL Gruntomal – zmniejsza zużycie emalii. Farba przeznaczona do pierwszego malowania przedmiotów z drewna, materiałów drewnopochodnych oraz tynków uprzednio zapokostowanych. Stosuje się również do malowania wyrobów stalowych uprzednio zagruntowanych farbami przeciwrdzewnymi.

HAMMERITE Prosto Na Rdzę

NaRdzePolysk-232x232Hammerite Prosto Na Rdzę – to nowoczesna, jednoskładnikowa farba, schnąca na powietrzu, przeznaczona do antykorozyjnego i dekoracyjnego malowania metali żelaznych (stal, żeliwo), zarówno tych pokrytych rdzą, jak i czystych. Może być również stosowana do zabezpieczenia metali nieżelaznych po odpowiednim zagruntowaniu.

Efekty: Połysk, Półmat, Mat, Młotkowy

 

JEDYNKA do Drewna i Metalu Mat

jedynka-do-drewna-i-metalu_mat_09lJedynka do Drewna i Metalu Mat – emalia alkidowa o dekoracyjno-ochronnego malowania powierzchni drewnianych, drewnopochodnych oraz metalowych.

MALEXIM Cynkal

zdjecie2.phpMALEXIM CYNKAL jest gruntoemalią akrylową do malowania powierzchni stalowych, ocynkowanych, żeliwnych i metali lekkich (jak aluminium, miedź, mosiądz).
Jest gruntoemalią na bazie kopolimeru akrylowego modyfikowanego promotorami adhezji i wyróżnia się wysoką przyczepnością powłoki do każdego rodzaju podłoża.
Zawiera inhibitory korozji najnowszej generacji, które ponadto wiążą chemicznie produkty korozji zapewniając farbie doskonałe własności antykorozyjne. Zawiera niewielkie ilości alkoholi i ich pochodnych, które ułatwiają penetrację farby w produkty korozji.

MALEXIM Polkor

zdjecie3.phpMALEXIM Polkor jest farbą alkidową przeznaczoną do gruntowania powierzchni stalowych i żeliwnych, ma dobrą przyczepność do podłoża i odporność na działanie wody.Jest uniwersalnym szybkoschnącym podkładem antykorozyjnym pod farby alkidowe,emalie alkidowe modyfikowane oraz emalie chlorokauczukowe.

MALEXIM Rapid

zdjecie.phpMALEXIM RAPID EMALIA szybko schnąca to farba alkidowa stanowiąca zawiesinę pigmentów i wypełniaczy w roztworze żywicy alkidowej z dodatkiem sykatyw, substancji pomocniczych, uszlachetniających i rozcieńczalników.Trwały kolor i połysk.Nie zawiera związków ołowiu.Szybko schnąca i dobrze kryjąca.Zalecana w zakładach przemysłowych o krótkim cyklu produkcyjnym.